Organizatorzy konferencji czy spotkań biznesowych, poza merytorycznym przygotowaniem się do wystąpień, muszą zadbać o wiele innych aspektów. Jednym z nich jest odpowiedni dobór cateringu. Dania czy przystawki powinny być zaplanowane z głową i odpowiadać wszystkim uczestnikom. Odpowiedni catering czyli jaki? Podczas konferencji od uczestników wymaga się koncentracji i uwagi. Jedzenie podawane w przerwach powinno być więc lekkie, ale i sycące. Powinno wspierać pracę mózgu, koncentrację i dodawać energii. Nie powinno również powodować niepożądanych skutków, takich jak przejedzenie czy wzdęcia. Biorąc pod uwagę, jak wiele osób dba na co dzień o dobre żywienie i zdrowy styl życia, posiłki nie powinny być tłuste czy wysokokaloryczne. Bardzo dobrym wyborem, na takie okazje, może okazać się catering paleo.

Dieta paleo – co to właściwie jest

Paleo jest to dieta oparta na żywieniu naszych przodków. Zwana jest inaczej dietą paleolityczną. Jej podstawą są chude ryby i mięso, owoce, warzywa, orzechy i pestki. Stosujący tę dietę nazywają ją bardziej stylem życia niż sposobem żywienia. Poprawia kondycję, powoduje utratę wagi oraz działa w pozytywny sposób na pracę mózgu i mięśni. Dodaje niesamowicie dużo energii.

Czy dieta paleo sprawdzi się podczas spotkań biznesowych

Zdecydowanie tak! Organizatorzy na pewno zrobią dobre wrażenie na gościach i osobach, które dbają o swoją sylwetkę. Różnorodność używanych w diecie składników sprawia, że cateringpaleo, przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom. Można stworzyć wiele dań zarówno dla wegetarian, jak i mięsożerców. Osoby na niskokalorycznej diecie czy sportowcy, również znajdą coś dla siebie. Pozytywny wpływ składników zawartych w tym żywieniu sprawi, że wszyscy obecni odczują ich wpływ. Będą skupieni i skoncentrowani podczas ważnych przemówień i spotkań. Wybór dietetycznych potraw podczas spotkań biznesowych to znakomity sposób, aby zwiększyć wydajność wszystkich uczestników. Żywienie ma ogromny wpływ na dobry nastrój i koncentrację. Warto więc uwzględnić ten fakt podczas organizowania konferencji.

[Wybierz] ZDROWIE [Bądź] PALEO

Grupa WSR

  • wsr
  • wsrmed
  • rehab
  • bistro
  • paleo catering